.Net (C#) Developer

ALTEN Polska

Warszawa, mazowieckie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

ALTEN, europejski lider oraz partner największych międzynarodowych firm z ponad 20-letnią tradycją w zakresie inżynierii i doradztwa IT.

Ponad 18 400 pracowników (88% inżynierów), obecny w 20 krajach, obrót w wysokości €1 373.2 M.

Dołącz do zespołu realizującego nowoczesne projekty z obszaru telekomunikacyjnego i zdobądź doświadczenie w jednej z największych firm sektora IT w Polsce! Będziesz miał możliwość pracy z zespołem doświadczonych specjalistów, rozwijania swoich umiejętności oraz poznania nieszablonowych rozwiązań w każdym z interesujących projektów.

Wymagania:

2 lata doświadczenia w zakresie programowania i projektowania aplikacji .Net i ASP.Net

Znajomość baz danych (Oracle, SQL Server)

Doświadczenie w pracy z HTML, CSS i Jquery

Praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania narzędzi SVN, GIT, Jira, MS Visual Studio

Znajomość jęz. angielskiego

Mile widziane:

Umiejętność optymalizacji baz danych (SQL Server)

Znajomość specyfiki systemów działających u operatorów telekomunikacyjnych

Doświadczenie przy realizacji projektów w technologii JEE

Umiejętność pracy z serwerami aplikacyjnymi np. Weblogic, JBoss, GlassFish, WebSphere

Główne zadania:

Realizowanie prac programistycznych w technologii .NET w zakresie aplikacji webowych i desktopowych

Dostosowywanie istniejących rozwiązań do potrzeb Klienta

Udział w testowaniu wytworzonych rozwiązań, analizowanie i usuwanie błędów

Oferujemy:

Indywidualne podejście do każdego pracownika

Długofalową i stabilną współpracę

Prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport

Imprezy integracyjne

Indywidualne podejście do każdego kandydata

Wsparcie w relokacji