.NET / ASP.NET / C# Developer - Programista .NET (web)

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego klienta z lokalizacją Warszawa - Powązki, poszukujemy doświadczonych specjalistów z zakresu technologii .NET do bezpośredniej współpracy (nie outsourcing!)

Zadania na stanowisku:

  • rozwój wysokiej jakości oprogramowania webowego;
  • współpraca z zespołem oraz odbiorcami (klientami wewnętrznymi);
  • rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Oczekiwania:

  • dobra znajomość j. angielskiego;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość technologii: .NET/C#, ASP.NET;
  • dobra znajomość bazy danych SQL oraz usług wspierających;
  • znajomość zagadnień ETL;
  • nastawienie na terminową realizację projektów.

Mile widziane:

  • doświadczenie w zespołach SCRUM.

Oferujemy:

  • stabilną, bezpośrednią współpracę na zasadach umowy o pracę na czas nieokreślony (nie outsourcing);
  • motywujące wynagrodzenie (satysfakcjonująca podstawa + procentowe premie roczne);
  • prywatną opiekę medyczną;
  • bilety do kina, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego;
  • elastyczne godziny pracy z możliwością częściowej pracy zdalnej;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • świetną atmosferę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media