.NET Architekt / .NET Senior Developer

VLOG 1

Warszawa, 03-982, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowanie założeń
  • Prowadzenie prac projektowych, programistycznych i wdrożeniowych
  • Implementacja rozwiązań warstw front i backend
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej
  • Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania
  • Koordynacja procesu wdrożenia oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
  • Minimum 8 lat pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość  platformy .NET  (WPF, ASP.NET MVC, Entity Framework, Unity, WCF).
  • Praktyczna znajomość XML (XML Schema, XSLT), Web Services
  • Znajomość środowiska Visual Studio
  • Znajomość narzędzi typu GIT, SVN, Jenkins
  • Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego

Mile widziane:

  • Certyfikacja .NET
  • Znajomość wzorców oprogramowania
  • Znajomość zagadnień PKI

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / kontrakt
  • Ubezpieczenie
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne pod okiem doświadczonych programistów
  • Dofinasowanie szkoleń oraz nauki
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • Dostęp do kół zainteresowań: koło żeglarskie, strzeleckie

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą realizującą projekty informatyczne dla sektora ban... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems