InfoPraca.pl

Strona główna »

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z sektora bankowego, poszukujemy osób na stanowisko negocjatora terenowego. Ofertę dedykujemy do osób, które cechują się samodzielnością, pewnością siebie oraz wysoką kulturą osobistą.

negocjator terenowy

Praca stała
Miejsce pracy: Legnica, Lubin

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie i terminowe rozliczanie wpłat na KP
  • Ustalanie własnego harmonogramu działań w terenie
  • Wywiązywanie się z wyznaczonych terminów raportowania działań
  • Terenowa windykacja klientów Banku
  • Negocjowanie warunków spłat kredytów
  • Restrukturyzacja zadłużeń
  • Motywowanie klienta do zapłaty zadłużenia

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa oraz premie
  • niezbędne uposażenie
  • możliwość rozwoju
  • możliwość podjęcia pracy "od zaraz"

 Od naszego Kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego
  • Min. rocznego doświadczenia w sektorze bankowości, mile widziane doświadczenie w windykacji
Zobacz informacje o naszej firmie

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.