Nauczycielka/Nauczyciel

MB Trans

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nowo otwarty Żłobek na Targówku poszukuje osoby spełniającej poniższe wymagania:
- osoba lubiąca pracę z dziećmi,
- kreatywna,
- posiadająca umiejętność prowadzenia zajęć w grupie.

Kandydaci muszą posiadać co najmniej:
1) 3-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi do 3 roku życia udokumentowane doświadczenie w pracy z małymi Dziećmi;
i/lub
2) jedną z kwalifikacji: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego;
Mile widziani studenci 4-5 roku z ukończonymi studiami licencjackimi z wyżej wymienionych kierunków lub innymi pozwalającymi pracować w placówce opiekuńczo-wychowawczej.
Pożądane umiejętności muzyczne, plastyczne; dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub włoskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez formularz.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowoczesną, rozwijającą się firmą. Od początku istnienia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia