Nauczycielka/Guwernantka

Nanny Bell Kraków

31-047 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nanny Bell Kraków, poszukuje osoby do pracy w charakterze Guwernantki dla chłopca w wieku przedszkolnym.

Praca w Mogilanach w godzinach popołudniowych, kilka razy w tygodniu, również w weekendy.

Oferujemy:

• Legalne zatrudnienie oraz ubezpieczenie

• Pakiet szkoleniowy

• Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty

• Wsparcie merytoryczne

Wymagania

Oczekujemy, że posiadasz:

• Min 2 letnie doświadczenia w pracy z dziećmi

• Wykształcenie wyższe pedagogiczne

• Wiedzę na temat rozwoju dziecka na poszczególnych etapach

• Umiejętności pracy z dzieckiem w oparciu o program edukacyjny

• Dyspozycyjność

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o zgłoszenie swojej kandydatury poprzez formularz kontaktowy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Niań, która współpracuje wyłącznie z kreatywnymi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
25PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia