Nauczyciele języka angielskiego, hiszpańskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym

Baby English Center

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nauczyciele Języka Angielskiego lub Hiszpańskiego dla Dzieci w wieku przedszkolnym.

Szkoła Baby English Center poszukuje do swojego zespołu nauczycieli Języka Angielskiego oraz Języka Hiszpańskiego
Jeśli jesteś osobą energiczną, która nie może usiedzieć w miejscu, tryskasz optymizmem i lubisz pracę z dziećmi w wieku od 3 do 11 lat to ta praca jest właśnie dla Ciebie.

Szukamy osób:
- radosnych,
- energicznych,
- z inicjatywą,
- cierpliwych,
- empatycznych,
- konkretnych,
- lubiących swoją pracę.

Wymagania:
- studentka / absolwent filologii sprawnie posługujący się językiem angielskim lub hiszpańskim lub posiadająca certyfikaty uprawniające do nauki języka angielskiego/hiszpańskiego,
- odpowiedzialność,
- sumienność,
- punktualność,
- doświadczenie w pracy z dziećmi.

Oferujemy:
- pracę w młodym i ambitnym zespole;
- umowę zlecenie;
- długoterminową współpracę;
- duże przestronne, kolorowe i dobrze wyposażone sale;
możliwość pracy w głównej siedzibie w Centrum Łodzi lub w filii na Retkinii;
pyszną kawę z ekspresu na rozbudzenie ;-)

Szukamy nauczycieli, którzy dołączą do naszego zespołu już teraz lub rozpoczną pracę od września 2017.
Elastyczny grafik, możliwość pracy rano lub popołudniami.

Prosimy o dołączenie informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku, o Ochronie Danych Osobowych, DZ. Ust. Nr 133 poz. 883.”

Prezentacja firmy

Szkoła języka angielskiego tylko dla dzieci. Szkoła w której czuć pasje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
preferujemy współprace długoterminową
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
35PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta