Nauczyciele j.angielskiego (Deutsch sprechende)

Hays Poland

Saksonia-Anhalt, zagranica

Hays Poland

Saksonia-Anhalt
NR REF.: 1155274

Opis stanowiska pracy

Oferta daje możliwość dołączenia do niemieckiego sektora publicznego, gdzie nauczyciele mogą liczyć na satysfakcjonującą i stabilną pracę w szkolnictwie. Do zadań należeć będzie nauczanie języka angielskiego w szkole podstawowej (Grundschulen), średniej (Sekundarschulen/Gymnasium) lub zawodowej (Berufsbildende Schulen) w jednej z miejscowości w Saksonii-Anhalt.

Wymagania

Komunikatywny poziom języka niemieckiego (B2+) oraz wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie) z filologii angielskiej.

Mile widziane

Uprawnienia pedagogiczne i wcześniejsze doświadczenie w szkole publicznej nie są obowiązkowe.

Co otrzymasz w zamian

Dobre i stabilne warunki pracy wraz z umową na czas nieokreślony. Dodatkowo, stanowisko to zapewnia doskonałe świadczenia emerytalne i możliwość pracy w profesji cieszącej się wyjątkowym społecznym szacunkiem.

Co należy teraz zrobić:

Wyślij aktualne CV naszej konsultantce na podany adres mailowy: swigost@hays.pl bądź zaaplikuj przez "Aplikuj teraz".

Jeśli to stanowisko nie jest dla Ciebie odpowiednie, ale znasz kogoś, kto byłby zainteresowany, zachęcamy do wysłania naszego ogłoszenia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland