Opis stanowiska pracy

Wychowawca grupy przedszkolnej. Poszukujemy osób, dla których praca z dziećmi to ich pasja, osób otwartych, pomysłowych oraz z inicjatywą.

Wymagania

Wymagamy:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe do pracy z dziećmi (wychowanie przedszkolne)
- Mile widziane ukończenie szkolenia w zakresie terapii integracji sensorycznej SI
- Doświadczenia w pracy z małymi dziećmi
- Łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi i dorosłymi, odpowiedzialność, cierpliwość, empatię, zdolności organizacyjne, kreatywność, dyspozyjność, entuzjazm do pracy.
- Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epimediologicznych.
Oferujemy:
- Dobrą atmosferę pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę, elastyczne godziny pracy w przedziale od 6:30 - 18:00,
- możliwość rozwoju, możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.
- Zapewniamy opiekę i pomoc merytoryczną ze strony doświadczonej pani dyrektor i współpracę ze zgranym gronem pedagogicznym

Prezentacja firmy

Niepubliczne przedszkole językowe, opieka nad dziećmi w wieku 2,5... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia