Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z wykształceniem wyższym kierunkowym i przygotowaniem pedagogicznym.
Poszukujemy osób kreatywnych, mających twórcze pomysły, pozytywną energię, otwartych na rozwój zawodowy i zdobywanie dodatkowych umiejętności.
Zapewniamy wsparcie coacha i osobistego trenera w kierunkowym rozwoju zawodowym oraz pracę w dynamicznym i twórczym zespole, pomagającym w osiąganiu osobistych i zawodowych celów.
Dodatkowo preferowane będą kwalifikacje do nauczania drugiego przedmiotu oraz znajomość języka obcego.
Oferty, zawierające list motywacyjny, CV prosimy przesyłać z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
Nawiążemy kontakt z wybranymi osobami, z którymi zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Prezentacja firmy

Biuro Rozwoju Aktywności Społecznej Robert Jaworski.<br/><br/>His... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia