Nauczyciel / wychowawca do przedszkola

Przedszkole Kraina Emocji

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy możliwość pracy przy ekscytującym projekcie w pierwszym w Polsce przedszkolu, w którym wdrażamy autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej, od kilku lat tworzony przy współpracy z amerykańskimi organizacjami edukacyjnymi. Obecnie tworzymy nowy zespół, który stanie się pionierem na polskim rynku edukacji przedszkolnej i poszukujemy osób, które chcą stać się częścią naszej załogi.

Obecnie poszukujemy nauczyciela na stanowisko wychowawcy.

Wymagania:

  • min. 5-letni staż pracy
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne.

Zależy nam, aby nasz nauczyciel:

  • kochał dzieci, lubił się z nimi bawić i pracować,
  • czuł powołanie i zapał do pracy z maluchami,
  • był wrażliwy, twórczy i pełen pasji,
  • sumiennie wykonywał swoje obowiązki
  • chciał się rozwijać, uczyć nowych umiejętności oraz podnosić swoje kwalifikacje

Obowiązki:

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych,
  • współpraca ze specjalistami (psycholog, logopeda) w celu udzielania dzieciom fachowej pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • aktywność przy organizacji projektów i imprez przedszkolnych współpraca i pomoc innym członkom zespołu
  • uczestnictwo w cyklicznych szkoleniach organizowanych dla całego zespołu

Oferujemy:

  • pracę w młodym, kreatywnym i dynamicznym zespole
  • stanie się częścią projektu edukacyjnego unikatowego na skalę międzynarodową
  • zdobycie unikatowej wiedzy opartej o autorskie badania i prace nad rozwojem inteligencji emocjonalnej
  • wyjątkowe warunki warunki lokalowe
  • udział w szkoleniach rozwijających osobowość, uczących nowych umiejętności oraz podnoszących kwalifikacje
  • konkurencyjne wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji, inicjatywy i oddania pracy z dziećmi

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą wychowawców, którym zależy na szczęściu dziecka, j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne