NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miwa

05-091 Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy niepublicznym przedszkolem w Ząbkach o wysokich standardach. Naszym priorytetem jest dobro i szczęście dziecka oraz wspomaganie jego naturalnego rozwoju.
Poszukujemy Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego, osoby która poza doświadczeniem oraz kompetencjami, jest osobą z wrodzonym zamiłowaniem do dzieci, umiejącą kreatywnie myśleć i działać zawsze z myślą o dobru dzieci jak i ich bezpieczeństwie.
Przedszkole: Akademia Fantazji, Ząbki
Wymagania
• Wykształcenie co najmniej wyższe, preferowane wykształcenie pedagogiczne.
• Doświadczenie w pracy z dziećmi.
• zdolności organizacyjne, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie;
• kreatywność, sumienność, zaangażowanie, uczciwość, otwartość;
• zamiłowanie do pracy z dziećmi
Mile widziane:
• doświadczenie w roli nauczyciela wychowawcy grup przedszkolnych;
• podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• pracę w placówce o wysokich standardach;
• stabilną formę zatrudnienia;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość dołączenia dziecka do grupy
• dużą dawkę samodzielności;
• sporą dawkę możliwości realizowania autorskich pomysłów;
• świetną atmosferę pracy.

Do zobaczenia ☺

Wymagania

Wykształcenie wyższe pedagogiczne
Doświadczenie w pracy z dziećmi

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Akademia Fantazji

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia