Nauczyciel wychowania przedszkolnego z językiem angielskim

Przedszkole Blue Bell

05-510 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy stanowiska Nauczyciela wychowania przedszkolnego, który posiada kwalifikacje do nauczania języka angielskiego

Wykształcenie - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna + kwalifikacje do nauczania języka angielkiego

Obowiązki:

• Prowadzenie grupy przedszkolnej, w tym zajęć wychowawczo- dydaktycznych w przedszkolu,

Nauczanie języka angielskiego,

• 8 godzinny dzień pracy 5 razy w tygodniu.

Wymagania:

• Wykształcenie - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna,

Udokumentowana znajomość języka angielskiego - kwalifikacje do nauczania języka angielskiego,

Pogodne i przyjazne usposobienie,

• Motywacja do pracy z dziećmi.

Oferujemy:

• Umowę o pracę na pełny etat, 8 godzin dziennie w godzinach pomiędzy 7:00 a 18:00 (zmiany), 5 dni w tygodniu, pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy,

• Praca w młodym, energicznym i inspirującym zespole,

• Małe grupy dzieci,

• Wsparcie doświadczonych pedagogów,

• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.

Przedszkole znajduje się w pięknej okolicy w Konstancinie-Jeziorna pod Warszawą.

Wymagania

Wymagania

• Udokumentowana znajomość języka angielskiego - kwalifikacje do nauczania języka angielskiego,

• Pogodne i przyjazne usposobienie,

Prezentacja firmy

Niepubliczne Przedszkole Językowe "Blue Bell" w Konstancinie-Jeziorna. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
minimum 2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia