Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne na Białołęce pilnie zatrudni nauczyciela wspomagającego.

Praca na umowę o pracę na cały etat.
W przedszkolu realizujemy awans zawodowy.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej, otwartość na szkolenia, ciepłe usposobienie.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.
CV proszę przesyłać na e-mail, w temacie maila: nauczyciel wspomagający.

Prezentacja firmy

Niepubliczne Żłobki i Przedszkola Integracyjne "Nasz Domek" prowadzą dzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia