Nauczyciel wczesnoszkolny lub przedszkolny

Stowarzyszenie Krakowska Fabryka Talentów

30-617 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole z międzynarodowym programem nauczania poszukuje nauczycieli wczesnoszkolnych ze znajomością języka angielskiego.

Gwarantujemy:
• umowa o pracę na pełny etat, 8 godzin dziennie w godzinach 8:30 do 16:30, 5 dni w tygodniu, pełne ubezpieczenie i prawa wynikające z Kodeksu Pracy,
• praca w młodym, energicznym i inspirującym zespole,
• możliwość kreatywnej pracy z dziećmi metodą projektową,
• wsparcie doświadczonych pedagogów z całego świata, regularne szkolenia podnoszące kompetencje nauczyciela,
• możliwość poznania i pracy w międzynarodowym programie Primary Years Programme organizacji International Baccalaureate Organization.

Wymagania

Nasze oczekiwania wobec kandydatów to:
• uzyskany dyplom na kierunku edukacja wczesnoszkolna lub przedszkolna na jednym z polskich uniwersytetów,
• posługiwanie się językiem angielskim - w szkole podstawowej większość treści programowych nauczyciel przekazuje dzieciom po angielsku, zatem umiejętność płynnych wypowiedzi na każdy temat jest konieczna. W przedszkolu natomiast nauczyciel polskojęzyczny, czyli mówiący przez cały czas do dzieci w języku polskim, nie musi znać biegle języka angielskiego, ale na tyle dobrze, by mógł uczestniczyć w szkoleniach w języku angielskim oraz swobodnie komunikować się z rodzicami obcokrajowców,
• chęć do ustawicznego doskonalenia swoich kompetencji - zapewniamy szkolenia z metodyki IBO w międzynarodowym gronie prowadzone przez doświadczonych pedagogów i trenerów z całego świata,
• umiejętność stawiania przed uczniami wyzwań, zadawania pytań i zachęcania do dyskusji - metodyka w Open Future kładzie szczególny nacisk na naukę poszukiwania odpowiedzi na pytania i samodzielnego wyciągania wniosków,
• zaangażowanie i silna wewnętrzna motywacja - doświadczenie w pracy jako nauczyciel nie jest najważniejsze, ponieważ metodyka pracy w Open Future różni się bardzo od tradycyjnego nauczania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

www.openfuture.edu.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
300-1000
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia