Opis stanowiska pracy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Akademia Dziecka w Nowej Woli k. Piaseczna zatrudni Nauczyciela Wczesnoszkolnego do klas 0-3

Obowiązki:

1. Realizacja programu kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach i zespołach

2. Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej

3. Wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań

Wymagania

Zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność, dokładność,

Inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Nieposzlakowana opinia moralna

Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji

Prezentacja firmy

Akademia Dziecka to nowa Niepubliczna Szkoła Podstawowa. Jest to prywatn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia