Nauczyciel, Punkt przedszkolny, oligofrenopedagog do niepublicznej szkoły podstawowej promitis

Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMITIS

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Punkt przedszkolny
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Niepubliczna Szkoła Podstawowa PROMITIS
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Wileńska
Nr domu: 18/U7
Kod pocztowy: 03-368
Telefon: 536 056 094
Email: rekrutacja@centrum-terapii.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2019-02-15
Termin składania dokumentów: 2019-02-28
Opis oferty pracy:

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.
W związku z dynamicznym rozwojem szukamy specjalistów, nauczycieli -terapeutów do Niepublicznej Szkoły Podstawowej PROMITIS w Warszawie na ul. Wileńskiej 18.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe pedagogiczne (ukończone studia na kierunku oligofrenopedagogika)
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności organizacyjne
- wysoka kultura osobista
- samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
- pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
- pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
- jasny system wynagrodzeń

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych w klasach I-III (wg podstawy programowej MEN)
- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
- tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
- współpraca z rodzicami
- obowiązki opiekuńczo-wychowawcze