Nauczyciel przedszkolny

Miejsce pracy: Ząbki

Dane adresowe:

Typ: Przedszkole
Rodzaj placówki: publiczna
Nazwa szkoły/placówki: Publiczne Przedszkole Kids College
Miejscowość: Ząbki
Ulica: Józefa Piłsudskiego
Nr domu: 152
Kod pocztowy: 05-091

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2021-08-25
Termin składania dokumentów: 2021-09-30
Opis oferty pracy:

Aplikuj do naszego przedszkola - stwórz z nami zgrany i energiczny zespół :)

Wymagania

• Wykształcenie wyższe z Pedagogiki Przedszkolnej albo Wczesnoszkolnej

• Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym

• Odpowiedzialność

• Chęć samodoskonalenia się

• Bardzo dobry kontakt z dziećmi

• Kultura osobista

• Kreatywność , mile widziane umiejętności dodatkowe : śpiew, taniec

• Znajomość metody Montessori będzie dodatkowym atutem

Obowiązki na stanowisku

• Opieka nad dziećmi w przedszkolu

• Współpraca z rodzicami oraz dyrekcją

• Prowadzenie pracy dydaktyczno –wychowawczej

• Organizowanie czasu dla dzieci w przedszkolu np. zabaw edukacyjnych

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie i benefity

• Możliwość prowadzenia własnej grupy przedszkolnej

• Dodatkowe szkolenia w zakresie nauczania przedszkolnego

• Miłą atmosferę w pracy

Czekamy na Twoje CV!

1. Administratorem danych osobowych kandydatów jest GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (ul Starowiejska 172, 08-110 Siedlce).

2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez iodgw(at)gowork.pl

3. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych – zgoda wyrażona poprzez wyraźne działanie potwierdzające tj. przesłanie dokumentów aplikacyjnych oraz art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych - podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy).

4. Odbiorcą danych osobowych kandydatów będzie GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. (ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa).

5. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub do momentu wycofania zgody przez kandydata. Dane będą także przechowywane na potrzeby przyszłych prowadzonych rekrutacji jeżeli wyraziłeś na to odrębną zgodę.

6. W związku z przetwarzaniem ich danych osobowych, kandydatom przysługują następujące prawa:

a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,

b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,

c) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

7. Podanie danych ma charakter dobrowolny, lecz brak podania danych kontaktowych może być przyczyną wykluczenia kandydata z prowadzonego. postępowania rekrutacyjnego.