Nauczyciel, Pozaszkolna placówka specjalistyczna, kierownik do placówki oświatowej

Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego Koła Terenowego STO nr 102

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Pozaszkolna placówka specjalistyczna
Rodzaj placówki: niepubliczna
Nazwa szkoły/placówki: Pozaszkolna Placówka Specjalistyczna "Dać Szansę" Samodzielnego Koła Terenowego STO nr 102
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Głogowa
Nr domu: 2b
Kod pocztowy: 02-639
Telefon: 228481848
Email: sekretariat@dacszanse.edu.pl

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: oligofrenopedagogika
Liczba godzin w tygodniu: 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2020-03-05
Termin składania dokumentów: 2020-06-26
Opis oferty pracy:

Stowarzyszenie SKT STO nr 102 z siedzibą w Warszawie zatrudni osobę na stanowisko Kierownika Pozaszkolnej Placówki Specjalistycznej

Zakres obowiązków:
1. Kierowanie działalnością placówki oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.
2. Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad pracownikami pedagogicznymi placówki oraz nadzór nad jakością pracy pozostałych pracowników.
3. Dysponowanie środkami określonymi w planie finansowym placówki.
4. Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad realizacją programu placówki. Dbanie o bezpieczeństwo wychowanków i pracowników.
5. Obsługa systemu SIO.
6. Aktywne pozyskiwanie środków zewnętrznych na działania i rozwój placówki.

Wymagania :
-Wykształcenie wyższe, pedagogika specjalna
-Stopień awansu zawodowego: nauczyciel mianowany/dyplomowany
-Rozwinięte zdolności organizacyjne
-Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
-Doświadczenie w zakresie pracy dydaktyczno-pedagogicznej
-Doskonała organizacja pracy własnej, konsekwencja w działaniu, kreatywność, inicjatywa i pro aktywna postawa

Co oferujemy :
-Stabilną pracę w renomowanej placówce
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Umowę o pracę
-Realny wpływ na funkcjonowanie Palcówki
-praca w kameralnym i przyjaznym środowisku
-możliwość rozwoju