nauczyciel/nauczycielka wychowania przedszkolnego.

Chrześcijańska Służba Charytatywna

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

a) prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych z dziećmi zgodnie podstawą programową.
b) odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji w Punkcie przedszkolnym.
c) docelowo odpowiedzialność za rekrutacje i prowadzenie placówki
d) organizowanie pracy specjalistów w zakresie sporządzania harmonogramów zajęć,
e) przeprowadzenie procedury planowania i ewaluacji procesu nauczania, wychowania i profilaktyki oraz obserwacji pedagogicznej dzieci objętych działaniami projektowymi
f) odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych opiece dzieci w czasie zajęć organizowanych w przedszkolu.
g) bieżący kontakt z Rodzicami dzieci uczestniczącymi w Punkcie przedszkolnym,
h) otoczenie opieką każdego dziecka do chwili przybycia nauczyciela kontynuującego pracę w tej grupie dzieci lub do chwili opuszczenia przez dziecko punktu przedszkolnego,
i) bieżące dbanie o porządek w Punkcie Przedszkolnym ( odkurzanie, mycie szyb, mycie toalet, sprzątanie kuchni, itp.)
j) przestrzeganie Statutu Punktu Przedszkolnego, regulaminów, procedur obowiązujących w nim.

Wymagania

a) Wykształcenie wyższe - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
b) Kreatywność, umiejętność podejmowania decyzji,
c) Poczucie odpowiedzialności,
d) Wysoka kultura osobista,

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolską organizacją pożytku publicznego (OPP). Nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 260PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia