nauczyciel/nauczycielka języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego

Chrześcijańska Służba Charytatywna

60-185 Skórzewo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Niepubliczne Przedszkole Integracyjno-językowe „Radosna Kraina” w Skórzewie koło Poznania poszukuje:
nauczyciela/nauczycielki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego

Miejsce: województwo wielkopolskie, gmina Dopiewo; ul. Poznańska 81, Skórzewo

Opis stanowiska:

a) prowadzenie zajęć dydaktycznych w zakresie jednego z ww. języków;
b) przeprowadzenie procedury planowania i ewaluacji procesu nauczania, wychowania i profilaktyki oraz obserwacji pedagogicznej dzieci objętych działaniami projektowymi;
c) odpowiedzialność za życie, zdrowie i bezpieczeństwo powierzonych opiece dzieci w czasie zajęć organizowanych w przedszkolu;
d) przestrzeganie Statutu Punktu Przedszkolnego, regulaminów, procedur obowiązujących w nim;

Wymagania

Wymagania:

a) kwalifikacje pedagogiczne;
b) kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
c) poczucie odpowiedzialności;
d) wysoka kultura osobista
e) ukończenie studiów II stopnia lub studiów podyplomowych w zakresie jednego z ww. języków bądź legitymowanie się jednym z poniższych dyplomów:

1) język angielski:
a) First Certificate in English (FCE) - ocena A lub B, University of Cambridge ESOL Examinations (dawniej University of Cambridge Local Examinations Syndicate),
b) International English Language Testing System (IELTS) - z wynikiem 5,0-6,0 pkt, University of Cambridge ESOL Examinations, British Council, IDP IELTS Australia,
c) Test of English as a Foreign Language (TOEFL) - Educational Testing Service (ETS):
- wersja iBT (internetowa) - z wynikiem całkowitym minimum 57 pkt,
- wersja CBT (komputerowa) - minimum 173 pkt i dodatkowo minimum 3,5 pkt z pracy pisemnej (TWE) oraz minimum 50 pkt z egzaminu ustnego (TSE),
- wersja PBT (tradycyjna) - minimum 500 pkt i dodatkowo minimum 3,5 pkt z pracy pisemnej (TWE) oraz minimum 50 pkt z egzaminu ustnego (TSE),
d) City & Guilds Level 1 Certificate in ESOL International (reading, writing and listening) Communicator (B2) 500/1765/2 funkcjonujący również pod nazwą: City & Guilds International ESOL (IESOL) - poziom "Communicator" łącznie z City & Guilds Level 1 Certificate in ESOL International (Spoken) Communicator (B2) 500/1775/5 funkcjonującym również pod nazwą: City & Guilds International Spoken ESOL (ISESOL) - poziom "Communicator",
e) Pearson Test of English General (dawniej London Tests of English), Level 3 - ocena: pass, merit lub distinction, Edexcel, Pearson Language Tests,
f) Pearson Test of English Academic - z wynikiem 59-75 pkt, Edexcel, Pearson Language Tests,
g) Education Development International (EDI), London Chamber of Commerce and Industry IQ (LCCI IQ), JETSET poziom 5;
2) język niemiecki:
a) Goethe-Zertifikat B2, Goethe-Institut,
b) Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) - poziom B2 Mittelstufe Deutsch, Österreich Institut;
3) język francuski:
a) Diplôme d'Etudes en Langue Française (DELF) B2, Centre International d'Etudes Pedagogiques,
b) Diplôme de Langue Française (DL) (B2), Alliance Française;
4) język włoski:
a) Certificato di Italiano come Lingua Straniera (CILS Due B2), Università per Stranieri di Siena,
b) Certificato di Conoscenza delia Lingua Italiana, Livello B2 (CELI 3), Università per Stranieri di Perugia,
c) Certificato di Competenza in Lingua Italiana, PLIDA B2, Società Dante Alighieri;
5) język hiszpański:
a) Diploma Básico de Español como Lengua Extranjera (DBE), Instituto Cervantes & Universidad de Salamanca,
b) Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) Nivel Intermedio, Instituto Cervantes,
c) Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) Nivel B2, Instituto Cervantes.

Mile widziane:
a) staż pracy pedagogicznej na stanowisku nauczyciela, wychowawcy lub nauczyciela akademickiego oraz doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi;
b) własna działalność gospodarcza;

Prezentacja firmy

Jesteśmy ogólnopolską organizacją pożytku publicznego (OPP). Nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia