Nauczyciel/Lektor języka niemieckiego

Profi Deutsch

Szczecin, 71-670, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Profi Deutsch poszukuje ambitnych i dynamicznych osób na stanowisko lektora języka niemieckiego.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie i poznanie autorskich metod nauczania
• elastyczne godziny pracy
• dogodną dla pracownika formę i rodzaj umowy (praca stała lub dorywcza)
• prowadzenie kursów stacjonarnych lub z dojazdem do klienta

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• doświadczenia w nauczaniu
• umiejętności komunikacyjnych i dobrej organizacji pracy
• pasji i zaangażowania
• własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem
• mile widziana mobilność ( możliwość prowadzenia zajęć u klienta)

Prezentacja firmy

Profi Deutsch jest firmą świadczącą profesjonalne usługi w zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia