Nauczyciel / lektor języka angielskiego

Early Stage

Poznań, wielkopolskie

Early Stage

Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Szukasz stabilnej i pewnej pracy na dłużej? Dołącz do naszego zespołu!
Early Stage

Obowiązki:

  • prowadzenie zajęć według autorskiej metody Early Stage;
  • udział w organizacji przedstawień (młodsze grupy) oraz tworzeniu projektów multimedialnych (starsze grupy);
  • udział w realizacji tematycznych projektów międzynarodowych;
  • komunikacja z rodzicami uczniów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i nienaganna wymowa;
  • pasjia do nauczania dzieci i młodzieży;
  • spełnienie przynajmniej jednego z poniższych warunków:

- dyplom ukończenia uczelni wyższej na kierunku lingwistycznym;

- certyfikat CELTA, CELTYL lub DELTA;

- certyfikat CAE lub CPE wraz z uprawnieniami pedagogicznymi;

- student kierunków lingwistycznych renomowanej uczelni;

- doświadczenie w nauczaniu dzieci w połączniu z dobrą znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę opartą na autorskich materiałach wysokiej klasy;
  • dostęp do wewnętrznej platformy edukacyjnej bogatej w inspirujące materiały dodatkowe, z których możesz kreatywnie korzystać;
  • pracę w dynamicznym zespole ludzi z pasją
  • dogodne, blokowe godziny pracy - od poniedziałku do piątku;
  • możliwość wyboru grup wiekowych;
  • bezpłatne, kilkudniowe szkolenia wstępne;
  • bieżące wsparcie metodyka i dyrektora;
  • możliwość awansu (zaplanowane ścieżki kariery);
  • oferty pracy na wakacje i ferie zimowe;
  • programy wspierające rozwój zawodowy;
  • system premiowo - motywacyjny;
  • możliwość szkolenia się przez cały rok (warsztaty prowadzone przez metodyków Early Stage i specjalistów innych dziedzin);
  • wysokie stawki.
Early Stage
Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Early Stage
You matter ❤️

Więcej informacji na stronie: universe.earlystage.pl