Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu w Gdańsku

POZYTYWNE INICJATYWY-EDUKACJA Sp. z o.o.

Gdańsk, ul. Chałubińskiego, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Pozytywne Inicjatywy w związku z otwarciem nowej placówki ogłaszają nabór na stanowisko:

Nauczyciel/ka w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 10 przy ul. Chałubińskiego 18 w Gdańsku

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.
  • Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
  • Przygotowywanie opinii o dziecku
  • Podejmowania działań profilaktycznych.
  • Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
  • Współpraca z rodzicami.

Wymagania:

  • Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.
  • Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
  • Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
  • Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Wymiar etatu: 1 etat.
  • Możliwość realizacji awansu zawodowego.
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata
  • Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.
  • Dofinansowanie karty programu MultiSport.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego

Prezentacja firmy

Pozytywne Inicjatywy <br/>to grupa organizacji zajmującą się szerokimi d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Opieka nad dzieckiem