Opis stanowiska pracy

Gimnazjum nr 6 w Warszawie zatrudni polonistę w niepełnym wymiarze godzin, nie mniejszym niż 0,5. Wynagrodzenie według stawek określonych rozporządzeniem MEN plus dodatek motywacyjny. Zadania: prowadzenie zajęć z języka polskiego w klasie I i/lub II, prowadzenie zajęć wyrównawczych, kół zainteresowań, nauczania indywidualnego, wykonywanie obowiązków wynikających z zadań statutowych szkoły. Wymagane umiejętności interpersonalne, posługiwanie się technologią komputerową. Istnieje możliwość rozpoczęcia lub kontynuowania stażu na stopień awansu zawodowego. Możliwe jest ułożenie planu w 3 lub ew. 4 dni w tygodniu.

Prezentacja firmy

Gimnazjum nr 6 w Warszawie położone jest na Służewcu, w pobliżu G... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia