NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Proffman

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia Proffman, zarejestrowana w KRAZ pod numerem 2605, co roku finalizuje setki procesów rekrutacyjnych wykwalifikowanej kadry w Polsce i za granicą. Proffman może pochwalić się również ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze edukacji i ubezpieczeń. W naszej szkole językowej zajmujemy się indywidualnym nauczaniem języków obcych i świadczymy profesjonalne usługi dla firm w zakresie zbiorowych i indywidualnych kursów językowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:
NAUCZYCIELA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:
• możliwość stałej współpracy w szkole językowej
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• biblioteczkę z materiałami dydaktycznymi, dostęp do ksero i innych narzędzi pracy
• współpracę przy międzynarodowych projektach
• miłą atmosferę, pracę w zgranym zespole, możliwość wymiany doświadczeń

Wymagania

Wymagamy
• udokumentowanej certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów kierunkowych znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum C1
• doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego
• dyspozycyjności do pracy: grafik ustalamy na bieżąco
• zaangażowania w osiąganiu wspólnego celu wraz z grupą kursantów
• umiejętności motywowania kursantów

W celu omówienia szczegółów oferty prosimy o przesłanie CV - skontaktujemy się i umówimy na spotkanie dotyczące warunków współpracy.

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne