Opis stanowiska pracy

Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji Pragmatic zatrudni 2 nauczycieli do poprowadzenia kursu z języka niemieckiego dla osób dorosłych w miejscowości Jaworzno. Dwie grupy, w każdej grupie ok. 16 osób. Liczba godzin na jedną grupę - 80.
Zajęcia 4 razy w tygodniu między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 09:00-15:00.
Celem szkolenia jest nabycie umiejętności u uczestników posługiwania się językiem na poziomie podstawowym na płaszczyźnie zawodowej jak i w życiu codziennym. M.in. zagadnienia z następujących branż:
-gastronomia i hotelarstwo (kucharz, kelner, barman, cukiernik),
-ochrona zdrowia (fizjoterapeuta),
-opieka i oświata (przedszkolanka, opiekun osób starszych),
-ogrodnictwo (ogrodnik - florysta),
-budownictwo i mechanika (ślusarz - spawacz, robotnik ogólnobudowlany, mechanik samochodowy, elektryk),
-usługi (informatyk-programista, kosmetyczka).

Wymagania

-wykształcenie wyższe kierunkowe,
- min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć zgodnych z kierunkiem szkolenia.

Prezentacja firmy

Centrum Tłumaczeń, Doradztwa i Edukacji \\\\\\\"Pragmatic\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
30PLN - 40PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia