Opis stanowiska pracy

Jesteś młodym, ambitnym romanistą, który lubi uczyć?
Masz doświadczeie w nauczaniu francuskiego na różnych poziomach zaawansowania?

Koniecznie się z nami skontaktuj!
Szukamy do pracy - od zaraz! - osoby z wykształceniem wyższym i przygotowaniem pedagogicznym; najważniejsze jest jednak zamiłowanie do swojego rzemiosła :)

Szkoła Języków Obcych MultiKulti istnieje od 2014 roku i język francuski od początku stanowi mocną podstawę naszej oferty. Uczymy na każdym poziomie zaawansowania na lekcjach indywidualnych oraz grupowych, a naukę w szkole wspieramy najnowocześniejszym systemem multimedialnym. Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których uczenie języków obcych jest pasją i celem. Zapewniamy materiały dydaktyczne, mamy szeroką ofertę zajęć dodatkowych, organizujemy wieczory filmowe, wyjazdy do kina, spotkania dookoła kultury.

Dołącz do naszej ekipy!

CV i list motywacyjny prześlij poprzez portal.. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy kameralną szkołą językową, która powstała z marzenia i d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia