Nauczyciel języka francuskiego lub angielskiego

PanPol Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

STAŁA PRACA W WIODĄCEJ firmie belgijskiej o zasięgu światowym ( 34 kraje ) ( okres próbny od 1.10.2015 do 31.3.3015 ). Praca w Belgii na warunkach umowy belgijskiej.

Głównym kryterium selekcji jest znajomość języka. W pierszym rzędzie poszukujemy osoby z dobrą znajomością języka francuskiego. W drugiej kolejności ze znajomościa j. angielskiego. Praca jest wykonywana w Belgii w bardzo nowoczesnej szklarnii przy sadzeniu i pielęgnacji roślin.

Poszukujemy 3-4 kierowników produkcji, 10-12 brygadzistów i około 100 pracowników produkcji. Pracodawca prowadzi również produkcję nowych odmian roślin dlatego też w grupie 110 poszukiwanych pracowników chce zatrudnić kilku biotechnologów !

Waruni finansowe zgodne z belgijskim prawem pracy i zaszeregowaniem na danym stanowisku pracy: szczegóły oferty prześlemy emailem.

Procedura zatrudnienia:

  1. dostarczenie skan dokumentów wymaganych przez pracodawcę: certyfikaty związane z zawodem, świadectwa pracy dokumentujące doświadczenie

  2. podpisanie umowy na pośrednictwo pracy z naszą agencją.

Wymagania

  1. KRYTERIUM GŁÓWNYM JEST komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego, ale kandydaci z bardzo dobrym językiem angielskim będą rozpatrywani w drugiej kolejności.

  2. mile widziani absolwenci biotechnologii, rolnictwa, ogrodnictwa lub innych, pokrewnych lub nie, kierunków, ale nie jest to kryterium dominujące ( patrz pkt 1 ).

  3. mile widziane doświadczenie w pracy w szklarnii

  4. chęć posiadania stałej pracy w Belgii z możliwością osiedlenia

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zgodnie z daną ofertą
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo