Nauczyciel języka angielskiego

Academy International Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dwujęzyczne Przedszkole w Wilanowie zatrudni do pracy nauczyciela języka angielskiego. Oczekujemy ofert od nauczycieli kreatywnych, uśmiechniętych, lubiących pracę z dziećmi. Do obowiązków nauczyciela należała będzie opieka nad dziećmi oraz realizowanie procesu dydaktycznego w języku angielskim. Praca na umowę o pracę na początek na okres 2 lat. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie zmianowym w godzinach od 7:30-18:00. Możliwy awans zawodowy oraz szkolenia kierunkowe.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - filologia angielska lub certyfikaty uprawniające do pracy w przedszkolu. Mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu.

Prezentacja firmy

Academy International Wilanów Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia