nauczyciel języka angielskiego

Szkoła Językowa Say OK

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Say OK zatrudni od zaraz nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć w różnych grupach wiekowych od dzieci w wieku przedszkolnym po dorosłych. Blok zajęć od 16.00 do 19.15 we wtorek i/lub środę w Rudzie Śląskiej Bielszowicach. Zapewniam wszystkie materiały .

Wymagania

Oczekuję osób elastycznych, otwartych, łatwo nawiązujących kontakt z dziećmi oraz z dorosłymi. Umiejętność prowadzenia zajęć metodą Direct English będzie atutem.

Prezentacja firmy

Szkoła Językowa Say OK prowadzi swoją działalność w Zabrzu i Rudz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
360PLN - 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia