nauczyciel języka angielskiego

Świat Języków

Opole, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa poszukuje do współpracy nauczycieli języka angielskiego do prowadzenia dodatkowych zajęć w Gimnazjum w Opolu.

Wymagania

*wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym lub studia podyplomowe, uprawniające do prowadzenia zajęć z j. angielskiego
*nauczyciel czynny o minimum 2-letnim stażu pracy w szkole ponadpodstawowej,
*nauczyciel posiadający minimum stopień nauczyciela kontraktowego,
*minimum 3-letnie doświadczenie w pracy (praca etatowa, staż, wolontariat,praktyki oraz inne formy współpracy ze szkołą) w gimnazjum,
*dyspozycyjność w godzinach pracy szkoły: od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00 oraz w soboty,

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od roku 2003 a naszym potencjałem jest pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia