nauczyciel języka angielskiego

Świat Języków

Międzyrzecz, Skwierzyna, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa Świat Języków poszukuje lektorów języka angielskiego do prowadzenia zajęć dla żołnierzy w Jednostkach Wojskowych w Międzyrzeczu i Skwierzynie. Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.20 Praca w okresie luty-czerwiec 2015 oraz wrzesień 2015 do styczeń/luty 2016.

Wymagania

wykształcenie wyższe filologia angielska

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku od roku 2003 a naszym potencjałem jest pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
luty 2015 do czerwiec 2015 oraz wrzesień 2015 do styczeń/luty 2016
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia