Nauczyciel języka angielskiego w Japonii

Gaba Corporation

Tokyo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Gabie oznacza nauczanie w dynamicznym środowisku w gronie instruktorów pochodzących z ponad 75 różnych krajów. Większość naszych klientów to osoby z wyższym wykształceniem, pracujący w przeróżnych zawodach lub kończący edukację, władający językiem angielskim na różnym poziomie.

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie native speaker
- Dyplom uniwersytecki z zajęć prowadzonych w języku angielskim lub minimum trzyletnie (poświadczone) doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego
- CV i list motywacyjny (oba w języku angielskim)
- Kreatywność, komunikatywność, zainteresowanie obcymi kulturami
- Kandydat musi mieszkać poza Japonią w momencie aplikacji

Po wysłaniu aplikacji proszę spodziewać się emaila z prośbą o dodatkowe informacje. Cała komunikacja będzie przebiegać w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Gaba Corporation jest siecią szkół językowych oferujących indywid... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
68PLN - 99PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwość dodatkowego wynagrodzenia w zależności od wyników pracy
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne