nauczyciel języka angielskiego/hiszpańskiego

P.H.U. K. Stefańska

gmina Siewierz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa poszukuje do współpracy nauczycieli języka angielskiego oraz hiszpańskiego do prowadzenia dodatkowych zajęć w szkołach publicznych w miejscowościach: Siewierz, Wojkowice Kościelne, Brudzowice, Żelisławice.

Wymagania

wykształcenie wyższe filologiczne-specjalność nauczycielska oraz roczne doświadczenie w nauczaniu dzieci

Prezentacja firmy

Firma istnieje od roku 2009 i zajmuje się świadczeniem usług administrac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia