Nauczyciel j.angielskiego

Centrum Edukacyjne

Koronowo, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacyjne Joanna Szefer w Koronowie poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela języka angielskiego.

Zlecenie obejmuje prowadzenie zajęć dla małych grup oraz uczniów indywidualnych w godzinach popołudniowych w roku szkolnym 2014/15. Możliwość przedłużenia współpracy.

Kontakt przez portal lub pod numerem telefonu 506 282 770.

Wymagania

- umiejętność budowania pozytywnej atmosfery na zajęciach
- umiejętność budowania systemu kontroli uczniów w zależności od indywidualnych potrzeb
- znajomość podstawowych strategii obronnych i strategii przetrwania nauczycieli i umiejętność ich unikania
- znajomość podstawowych technik wprowadzania i utrzymywania dyscypliny w grupie i umiejętność ich stosowania
-wykształcenie zgodne z wymaganiami oferowanego stanowiska pracy

Prezentacja firmy

Firma prowadzi oraz organizuje:<br/>-kursy językowe<br/>-kursy pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia