Opis stanowiska pracy

Pracownia Magenta poszukuję osób do pracy na stanowisku:
Nauczyciela - instruktora warsztatów plastycznych
Szukamy osób interesujących się plastyką, działaniami twórczymi, lubiących pracę z dziećmi.

Oferujemy:
praca na 1/2 etatu
pracę w młodym zespole,
zatrudnienie co najmniej na rok,
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
stabilny system wynagrodzenia,
bezpłatne szkolenia,
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę niestacjonarną na terenie województwa łódzkiego

Wymagania

Wymagania
- praca przy półkoloniach letnich i feriach zimowych,
- praca przy urodzinach dla dzieci i na eventach,
- umiejętność pracy w zespole,
- poszukujemy studentów lub absolwentów kierunków pedagogicznych lub artystycznych
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- wysoka kultura osobista,
- kreatywność,
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- poczucie estetyki,
- doskonała sprawność w pracach manualnych,
- doświadczenie w pracy z dziećmi

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji na mail naszej Fundacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) z dopiskiem Nauczyciel - instruktor oraz podaniem aktualnego miejsca zamieszkania.

Prezentacja firmy

Fundacja Projekt Magenta wspiera działania twórcze dzieci i młodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
minimum rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10PLN - 30PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia