Opis stanowiska pracy

CONTENTUM Zielona Góra poszukuje trenerów do prowadzenia warsztatów z zakresu programowania. Zajęcia odbywać się będą w dni powszednie, głównie popołudniami w następujących miejscowościach: Bogatynia, Bolesławiec, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Gryfino, Gubin, Jelenia Góra, Krosno Odrzańskie, Legnica, Leszno, Żary, Lubin, Świebodzin, Międzychód, Międzyrzecz, Polkowice, Słubice, Szamotuły, Wolsztyn, Zgorzelec, Zielona Góra

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne bądź pokrewne
- znajomość języków programowania
- bardzo wysokie kompetencje interpersonalne

Oferujemy:
- pracę przy innowacyjnych projektach
- szkolenie wdrożeniowe – warsztaty dla trenerów
- umowę o dzieło bądź umowę o współpracy
- wysokie motywujące wynagrodzenie
- możliwość rozwijania swoich pasji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz propozycji programu warsztatów (maks. 1 strona).

W tytule wiadomości proszę wpisać miasto, w którym chcą Państwo prowadzić zajęcia oraz tekst „rekrutacja” (np. Zielona Góra – rekrutacja).

W CV prosimy o umieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Termin nadsyłania ofert upływa 26 sierpnia 2015 r.

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową działającą na terenie całej Polski. Zapraszam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
10 miesięcy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy