Opis stanowiska pracy

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania – Policealne Studiu Plastyczne poszukuje do współpracy nauczyciela historii sztuki.

OFERUJEMY: pracę w ambitnym zespole artystów i pedagogów, możliwość rozwoju zawodowego w dziedzinie edukacji, elastyczne godziny i dni pracy (szkoła prowadzi zajęcia w ciągu tygodnia i w weekendy).

Miejsce pracy: Lublin

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania – Policealne Studiu Plastyczne
ul. Paganiniego 17
20-850 Lublin

Wymagania

WYMAGANIA KONIECZNE: wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku historia sztuki, uprawnienia pedagogiczne, doświadczenie w edukacji.

Prezentacja firmy

Profil działalności: edukacja. Prowadzi Lubelską Szkołę Sztuki i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia