Nauczyciel Gry Na Instrumentach Klawiszowych

Music and More s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Witamy,

Prywatna szkoła muzyczna Music And More poszukuje nauczycieli gry na keyboardzie.
Uczymy dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Poszukujemy osób, dla których gra na instrumentach klawiszowych jest pasją i których umiejętności są na tyle duże, że będą je predysponowały do nauczania innych.

Oferujemy atrakcyjne zarobki przy niewielkim nakładzie czasu pracy. Zatrudniamy również studentów.

Wymagania

- umiejętność gry na pianinie lub keyboardzie.
- znajomość repertuaru muzyki popularnej i rockowej,
- umiejętność szybkiego przyswojenia programu nauczania wg naszych wytycznych.
- dobry kontakt z dziećmi i umiejętności stworzenia dobrej atmosfery w grupie
- mile widziane doświadczenie w nauczaniu dzieci
- wymagane prawo jazdy oraz własny samochód
- wymagany własny laptop

Prezentacja firmy

Prowadzimy sieć prywatnych szkół muzycznych na terenie Warszawy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 200PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta