Nauczyciel do prowadzenia matematycznych zajęć dla dzieci w Łodzi i okolicy

Komex Sp. j.

91-463 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć z matematyki dla dzieci w różnych grupach wiekowych.
Proponowane przez nas zajęcia grupowe odbywają się zgodnie z podziałem: przedszkole, klasy 1-3, klasy 4-6, przygotowanie do sprawdzianu szóstoklasisty, gimnazjalnego, maturalnego.
Proponujemy również zajęcia indywidualne w ramach pogotowia matematycznego.
Zajęcia są prowadzone zgodnie z opracowanym scenariuszem, który pozwala jednak na własna inwencję i kreatywność.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe, minimum licencjat.
Na kursach egzaminacyjnych wymagamy uprawnień egzaminatora.
Znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski) oraz uprawnienia do prowadzenia zajęć w tym języku będą dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZYM NAJWAŻNIEJSZYM ZADANIEM JEST SPRAWIĆ, ABY DZIECI POLUBIŁY ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
październik 2015 - czerwiec 2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia