Opis stanowiska pracy

- ustawianie parametrów wtrysku i przygotowanie wtryskarek do pracy
- nadzór nad sprawnością wtryskarek i innych urządzeń oraz prawidłowe ustawianie parametrów technologicznych, zapewniających wysoką jakość wyrobów
- ustawianie innych urządzeń wynikających z automatyzacji produkcji
- przezbrajanie form
- utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego na swojej zmianie i przestrzeganie reżimów technologicznych
- wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw bieżących wtryskarek i innych urządzeń oraz prowadzenie odpowiednich zapisów

Wymagania

- minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku nastawiacza
- znajomość budowy form wtryskowych
- umiejętność przezbrajania wtryskarek
- dokładność i obowiązkowość
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

BOWA Polska - firma z kapitałem niemieckim z siedzibą w Złotkowie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria