Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Randstad Polska dla jednego ze swoich Klientów - Lumileds Poland S.A. w Pabianicach poszukuje kandydatów/-ek na stanowisko:

nastawiacz maszyn

Nr ref.: 35349
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Pabianice

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesu produkcyjnego na linii technologicznej zgodnie z dokumentacją  (regulacja procesu, dostarczanie materiałów, kontrola procesu i wyrobów, dokonywanie zapisów w dokumentach, wyszczególnienie napraw prewencyjnych, nastawy i regulacje w ustalonym zakresie).
  • realizacja planu produkcji i harmonogramu zadań, niezwłoczne usuwanie niezgodności oraz efektywne wykorzystanie materiałów do produkcji.

Oczekiwania:
  • co najmniej roczne doświadczenie przy obsłudze maszyn (produkcyjnych)
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, pożądane techniczne (mechaniczne)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • praca w systemie 3 lub 4-zmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zdobycie doświadczenia  w międzynarodowej Firmie
  • opieka Konsultanta na terenie zakładu
  • tanie i smaczne obiady
  • parking dla pracowników

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)