ManpowerGroup Sp. z o.o.

Narzędziowiec

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Łódź (Widzew)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP - eksploatacja do 1 kV
  • Umiejętności spawalnicze TIG, MIG - mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z tworzywami sztucznymi
  • Znajomość narzędzi wtryskowych
  • Obsługa tokarki, frezarki - mile widziana

Zadania:

  • Dokonywanie napraw form wtryskowych i dbanie o ich stan techniczny
  • Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw
  • Zgłaszanie wszystkich usterek technicznych
  • Dbałość o zachowanie porządku i czystości na stanowiskach pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials