Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Firma Coko-Werk Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
które jest partnerem i dostawcą podzespołów dla przemysłu samochodowego i sprzętu gospodarstwa domowego. Najwyższej klasy technika, spełnianie surowych wymagań jakościowych i silna orientacja
na klienta są gwarantami naszego sukcesu.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Narzędziowiec

Od: Coko-Werk Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki, k., Łódź

Zadania na w/w stanowisku pracy:

  • wykonywanie przeglądów i konserwacji form wtryskowych
  • bieżąca naprawa form wtryskowych
  • prowadzenie dokumentacji napraw i konserwacji
  • wsparcie działu w bieżących pracach.

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym na ww. stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • uprawnienia obsługi suwnicy będą stanowić dodatkowy atut
  • otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i gotowość do rozwoju zawodowego
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • prywatną opiekę medyczną
  • szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, , imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy BHP
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.