Opis stanowiska pracy

  • reakcja na awarie, likwidacja oraz analiza przyczyn powstania usterek,
  • naprawa i konserwacja form wtryskowych,
  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych,
  • praca w systemie trzyzmianowym, stałe godziny pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz comiesięczne premie,
  • dofinansowany transport z Twojej okolicy,
  • pakiet benefitów tj kartę MultiSport, opiekę medyczną Luxmed, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.

Wymagania

  • uprawnień do obsługi suwnic
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości układów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • zdolności wykonywania prac ślusarskich.

Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś!

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Interkadra Sp. z o.o.

Centrum Rekrutacyjne w jelczu-Laskowicach

ul. Bożka 9b/6

tel: 516 522 341 lub 731 320 300

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji