HR SIGMA

Narzędziowiec

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Wykonywanie prac warsztatowych i ślusarskich
  • Praca z rysunkami technicznymi
  • Obsługa frezarki, tokarki, szlifierki
  • Weryfikacja stanu narzędzi
  • Prowadzenie ewidencji i nadzoru nad narzędziami

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (technikum elektryczne, mechaniczne itp.)
  • Znajomość obsługi komputera (Excel, Word, Windows)
  • Podstawowa wiedza z zakresu urządzeń elektrycznych -budowa, funkcjonalność
  • Zdolności manualne (konieczne przy pracy w narzędziowni)
  • Zdolność analitycznego i technicznego myślenia
  • Doświadczenie z obróbki skrawaniem-obsługa maszyn
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn warsztatowych- piła, szlifierka, wiertarka

Firma oferuje:

  • Pełna wyzwań praca w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  •  Praca w kreatywnym i zgranym zespole
  • Możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA