Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Narzędziowiec

Miejsce pracy: Bielsko Biała

Dla naszego Klienta renomowanej firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy
osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

• obsługa tokarek, frezarek, szlifierek i wiertarek sterowanych numerycznie

• wykonanie i naprawa narzędzi na postawie rysunków wykonawczych, wzorców lub instrukcji działu technicznego

• przegląd i optymalizacja narzędzi (tłoczników, narzędzi do zgrzewania punktowego)

• odpowiedzialność za terminowe wykonywanie prac naprawczych

Nasze wymagania:

• wykształcenie minimum zawodowe techniczne

• doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku narzędziowca

• bardzo dobra znajomość narzędzi obróbki skrawaniem

• znajomość budowy i funkcjonowania maszyn sterowanych numerycznie

• wiedza z zakresu materiałów narzędziowych do obróbki skrawaniem

• umiejętność czytania rysunku technicznego

Firma oferuje:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę

• zatrudnienie bezpośrednio przez firmę

• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w firmie z tradycjami o ugruntowanej pozycji na rynku

• możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie Swojej aplikacji zawierającej CV

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Narzędziowiec

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.