NARZĘDZIOWIEC W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Work Service

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy, to:
• Przygotowywanie i wydawanie narzędzi dla produkcji
• Kontrolowanie i weryfikacja jakości narzędzi
• Ewidencjonowanie wymiany narzędzi
• Regeneracja narzędzi
• Współpraca z wydziałem produkcyjnym w zakresie narzędzi i pomocy technicznej, dbałość nad terminowym zaopatrzeniem stanowisk w odpowiednie narzędzia
• Raportowanie i zgłaszanie problemów techniczno-narzędziowych.

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne, preferowany zawód ślusarz narzędziowy, mechanik
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
• Umiejętność obsługi konwencjonalnej tokarki, frezarki, szlifierki
• Znajomość narzędzi do wykrawania i gięcia
• Znajomość podstaw obsługi PC
• Uprawnienia spawalnicze TIG mile widziane

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji