ManpowerGroup Sp. z o.o.

Narzędziowiec – Junior

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice, Oława, Oleśnica

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego klienta
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
  • 13 wypłata!
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych:
    - Dofinansowanie zajęć sportowych
    - Prywatna opieka medyczna
    - Dofinansowanie nauki języków
    - Dofinansowanie szkoleń i kursów
    - Ubezpieczenie na życie
    - Dodatkowe świadczenia socjalne
    - Dofinansowanie wypoczynku
    - Paczki świąteczne
    - Świętowanie urodzin
    - Transport pracowniczy z miejscowości: Grodków, Strzelin, Brzeg, Namysłów
    - Program rekomendacji pracowników
    - Pikniki rodzinne

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne
  • Min. teoretyczna znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana znajomość układów hydraulicznych, mechanicznych, pneumatycznych, elektrycznych
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • Chęć do nauki i rozwoju na stanowisku Narzędziowca w dziale utrzymania ruchu

Zadania:

  • Terminowe przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych
  • Dbałość o powierzone narzędzia oraz ich racjonalne wykorzystanie
  • Codzienna współpraca z działem utrzymania ruchu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy